Pristatymo sąlygos

Sužibėk.lt interneto parduotuvėje prekes galima pirkti bet kuriuo paros metu. Suformavę prekių krepšelį Jūs galite pasirinkti: arba patiems atsiimti prekes mūsų atsiėmimo punkte arba užsisakyti prekių pristatymo paslaugą.

Pristatymo terminas:

Prekių užsakymai ir pristatymai vykdomi tik darbo dienomis t. y nuo pirmadienio iki penktadienio. Mes pasistengsime pristatyti arba atiduoti kurjeriams prekes  laikotarpyje nuo 1 iki 7 darbo dienų. EDIALL produkciją pristatome per 10 -14 d.d. Jeigu už prekes mokate banko pavedimu, prekių pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti nuo tos dienos, kai mes gauname pilną apmokėjimą už prekes su mokėjimo paskirtyje teisingai nurodytu užsakymo ID. 
Pristatymo terminas gali būti atidėtas Prekybos taisyklėse nurodytais atvejais. Tokiu atveju mes privalome informuoti Jus apie prekių pristatymo vėlavimą ir nurodyti vėlavimo priežastis.

Saugumas :

Įmonė įregistruota Asmens duomenų valdytojų valstybės registre ir jai suteiktas Asmens duomenų valdytojo statusas.

Jeigu nusprendžiate prekes atsiimti patys, galite tai padaryti prekių atsiėmimo punktuose, nemokėdami prekių pristatymo mokesčio

Prekių atsiėmimo adresas DPD Pickup:

DPD Vilnius siuntų taškas. S. Konarskio g. 21, Vilnius Darbo laikas I-V 08:00-14:00 15:00-19:00

Svarbu: nevažiuokite atsiimti prekių, kol nesulaukėte mūsų el. laiško ar sms su prekių atsiėmimo kodu, kad Jūsų prekės jau atvežtos iš sandėlio.

Sumai neviršijus 10 Eur mokamas:  Mažo užsakymo mokestis 1.50 Eur

Užsisakius prekių pristatymo paslaugą, DPD kurjerių tarnyba atveš prekes Jūsų pasirinktu adresu Lietuvos Respublikos teritorijoje už papildomą prekių pristatymo mokestį: - 3.5 EUR

Užsisakius pristatymą per LPEXPRESS, DPD terminalus: 

DPD - 0,00 Eur 

LPEXPRESS - 3 Eur


Prekių priėmimas-perdavimas

Prekių pristatymo arba atsiėmimo metu Jūs privalote patikrinti jų kiekį ir būklę. Pastebėjus prekių kiekio trūkumą ar prekių įpakavimų pažeidimus, Jūs privalote tai pažymėti PVM sąskaitoje-faktūroje (ar kitame Prekių perdavimo dokumente) kaip pastabą. Jūs taip pat turite teisę nepriimti tokių prekių. Pirkėjui priėmus prekes ir pasirašius PVM sąskaitoje-faktūroje (ar kitame Prekių perdavimo dokumente) be pastabų, laikoma, kad perduotų Prekių kiekis ir pakuotė yra tinkami.