Pristatymo sąlygos

Sužibėk.lt interneto parduotuvėje prekes galima pirkti bet kuriuo paros metu. Suformavę prekių krepšelį Jūs galite pasirinkti: arba patiems atsiimti prekes mūsų atsiėmimo punkte arba užsisakyti prekių pristatymo paslaugą.

Saugumas :

Įmonė įregistruota Asmens duomenų valdytojų valstybės registre ir jai suteiktas Asmens duomenų valdytojo statusas.

Jeigu nusprendžiate prekes atsiimti patys, galite tai padaryti prekių atsiėmimo punktuose, nemokėdami prekių pristatymo mokesčio

Prekių atsiėmimo adresas DPD Pickup:

DPD Vilnius siuntų taškas. S. Konarskio g. 21, Vilnius Darbo laikas I-V 08:00-14:00 15:00-19:00

Svarbu: nevažiuokite atsiimti prekių, kol nesulaukėte mūsų el. laiško ar sms su prekių atsiėmimo kodu, kad Jūsų prekės jau atvežtos iš sandėlio.

Sumai neviršijus 10 Eur mokamas:  Mažo užsakymo mokestis 1.50 Eur

Užsisakius prekių pristatymo paslaugą, DPD, Omniva kurjerių tarnyba atveš prekes Jūsų pasirinktu adresu Lietuvos Respublikos teritorijoje už papildomą prekių pristatymo mokestį. Pristatymo kaina priklauso nuo prekių svorio.

Iki 2 kg - 3,5 Eur

Nuo 2kg iki 5kg - 4,10 Eur

Nuo 5kg iki 10kg - 5,02 Eur

Užsisakius pristatymą per LPEXPRESS, Omniva terminalą: 

Iki 2 kg - 2,70 Eur 

Nuo 2kg iki 10kg - 2,70 Eur

Nemokamas pristatymas: Jei užsakymo suma viršija 25 eur. Jums bus taikomas nemokamas pristatymas (Kurjerių tarnyba pristatys prekes į nurodyta adresą), tačiau atsisakius prekių  ar grąžinus dalį prekių (nesusidarius 25 eur. sumai) bus išskaičiuojamas pristatymo mokestis 3,5 eur.

Pristatymo terminas:

Mes pasistengsime pristatyti arba atiduoti prekes Jums laikotarpyje nuo 1 iki 7 darbo dienų. Jeigu už prekes mokate banko pavedimu, prekių pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti nuo tos dienos, kai mes gauname pilną apmokėjimą už prekes su mokėjimo paskirtyje teisingai nurodytu užsakymo ID. 
Pristatymo terminas gali būti atidėtas Prekybos taisyklėse nurodytais atvejais, bet negali būti ilgesnis kaip 7 darbo dienų. Tokiu atveju mes privalome informuoti Jus apie prekių pristatymo vėlavimą ir nurodyti vėlavimo priežastis.

Prekių priėmimas-perdavimas

Prekių pristatymo arba atsiėmimo metu Jūs privalote patikrinti jų kiekį ir būklę. Pastebėjus prekių kiekio trūkumą ar prekių įpakavimų pažeidimus, Jūs privalote tai pažymėti PVM sąskaitoje-faktūroje (ar kitame Prekių perdavimo dokumente) kaip pastabą. Jūs taip pat turite teisę nepriimti tokių prekių. Pirkėjui priėmus prekes ir pasirašius PVM sąskaitoje-faktūroje (ar kitame Prekių perdavimo dokumente) be pastabų, laikoma, kad perduotų Prekių kiekis ir pakuotė yra tinkami.